Niepubliczny Żłobek   A kuku

Godziny otwarcia: Od poniedziałku do piątku w godz.6.30 -17.30
Jezyk angielski: Tak
E-mail: dyrektor.akuku@gmail.com WWW Facebook

Kiedy dziecko powinno już chodzić i mówić?
Wtedy, kiedy chodzi i mówi.
Kiedy powinny się wyrznąć ząbki?
Akurat wtedy, kiedy się wyrzynają.
I niemowlę tyle godzin spać powinno,
Ile mu potrzeba, by było wyspane.
                                     - Janusz Korczak

Tą zasadą kierujemy się w naszej pracy. Akuku to miejsce przyjazne małemu człowiekowi. W nowoczesnych wnętrzach, z doskonale przygotowaną kadrą pedagogiczną umożliwiamy naszym dzieciom wszechstronny rozwój w atmosferze życzliwości, zrozumienia i akceptacji. Dzięki małym grupom mamy możliwość indywidualnego podejścia do każdego malucha. Jesteśmy wsparciem dla Rodziców, nasza praca opiera się na ich zaangażowaniu w procesy edukacyjne. Razem pomagamy dzieciom poznawać świat i jego zawiłości.

Polecam Żłobek A kuku!!
by Magdalena
on September 3, 2015
Wszystkim niezdecydowanym rodzicom polecam żłobek A kuku!
Syn chodził do żłobka od lutego do sierpnia. Nie mam zastrzeżeń co do opieki nad dziećmi. Ciocie są zaangażowane i kreatywne, ciepłe i cierpliwe. Dzieci robią dużo prac różnymi technikami dostosowanymi do swoich możliwości. Śpiewają i tańczą. Pamiętają o świętach i uroczystościach i przygotowują urocze drobiazgi. Placówka jest dobrze wyposażona, bezpieczna, kolorowa, funkcjonalna. Jest przestronnie, zabawki, mebelki i wyposażenie sal jest nowe i przyjazne. Dzieci maja do dyspozycji dwie sale, dwie łazienki i osobno sypialnie i szatnie. Dobry catering (wiem bo próbowałam). Nieograniczony dostęp do picia. Ciocie na bieżąco zapisują w karcie dziecka ile zjadło, ile spało itd… więc przy odbiorze rodzic dostaje pełna informację z przebiegu dnia co znacznie ułatwia przepływ informacji.
Polecam Żłobek A kuku!
by Katarzyna
on September 3, 2015
Moje dziecko uczęszczało do Żłobka "A kuku" ponad rok i z perspektywy czasu widzę, że nie był to rok stracony. Syn bardzo się rozwinął, nauczył się samodzielności oraz zabawy w grupie, a przede wszystkim przestał być bardzo nieufny w stosunku do wszelkich nowości. Niewątpliwie jest to zasługą zaangażowanej i zawsze chętnej do współpracy z rodzicami kadry. Codziennie otrzymywałam rzeczową informację o tym jak się syn zachowywał, co jadł i jakie ewentualne trudności sprawiał. Życzliwe "ciocie" w razie problemów zawsze służyły radą i pomocą. Na miejscu w żłobku syn miał kontakt z logopedą i psychologiem, od których również otrzymałam szereg informacji na temat rozwoju dziecka. Dzięki uczęszczaniu do żłobka ja mogłam spokojnie powrócić na rynek pracy, a syn nie ma w tej chwili najmniejszych problemów z byciem dzielnym przedszkolakiem. Polecam żłobek "A kuku"
Polecam!!
by Magdalena
Opinia o A kuku
by Kasia
on April 29, 2014
Moje dziecko dołączy do żłobka dopiero po wakacjach ale już teraz mogę go polecić. Pięknie wyposażony, przestronny i przede wszystkim bardzo miły i pomocny personel. To chyba najlepsza rekomendacja dla tego typu placówki. Nie możemy się doczekać.
super żłobek
by Ania B.
on April 15, 2014
Moja córeczka jest zadowolona, jak przychodzimy to szybko biegnie do sali, jak wychodzimy to nie śpieszy się do wyjścia, jeszcze chce się bawić. Widzę, że jest też bardziej odważna i śmiała, odkąd chodzi do żłobka, dobrze się rozwija. Jej uśmiech i radość są najlepszą rekomendacją dla placówki. Dziękuję za Wasze zaangażowanie i wsparcie w rozwoju mojej córki.
by Iwona
on April 11, 2014
Polecam ten żlobek. Bardzo dobra opieka i dużo zorganizowanej zabawy. Dzieci często malują i wykonują dużo prac plastycznych a wyniki można podziwiać na tablicach na korytarzu. Ponadto co miesiąc uczą się nowych piosenek związanych z tematem danego miesiąca. Tak naprawdę dzieci nie mają kiedy tęsknić za rodzicami, bo tak świetnie jest zorganizowany ich każdy
dzień. I tak powinna wyglądac jak dla mnie opieka w żłobku. Moja
córeczka jest zdrowiutka i zadowolona a Ja mogę spokojnie pracować.
by Justyna
on April 11, 2014
Fajna placówka, wszyscy są mili, zawsze radośni, uśmiech nie schodzi z ich twarzy. Widać, że opieka nad naszymi maluchami daje im wiele przyjemności. Córcia cieszy się kiedy się zjawiamy w żłobku, nie płacze i czasami mam wrażenie by z chęcią została jeszcze trochę, nawet po paru godzinach spędzonych w placówce.
Zagłosuj:
   Odsłon: 2004