ANIOŁKOWO Integracyjne Językowe Przedszkole Montessori i Klub Malucha

Bardzo dobre przedszkole
by Katarzyna Roz.
on April 17, 2019
Jestem zadowolona z wyboru przedszkola. Sam budynek jest zadbany i czysty, a maluszki zadowolone i zadbane. Zapisałam tam syna rok temu i zauważyłam znaczną różnice w jego zachowaniu. Wcześniej miał spore problemy z integracją z rówieśnikami i bardzo cierpiał, gdy nie było mnie w pobliżu, a teraz? Nie mogę oderwać go od zabawy:) Aż serce rośnie:)
Pani
by Jolanta
on February 26, 2019
Moje dziecko już chodzi do przedszkola od 1 września 2017r. (drugi rok) i właśnie do Aniołkowa, zapiszę drugie jak dorośnie, za rok. Bardzo dobry wybór.
Ja i moje dziecko jesteśmy bardzo zadowoleni i wpisy poprzednie zdumiewają mnie.
Wszystko jest godne polecenia.
Polecam wejście na facebook przedszkola z ilustrowaną kroniką działalności, komentarzami i polubieniami https://www.facebook.com/PrzedszkoleAniolkowo/
Jolanta
Zadowolone dziecko = zadowolny rodzic
by Michał
on September 22, 2017
Syn bardzo zadowolny, obsługa na naprawdę wysokim poziomie (komunikacja po godzinach pracy z wychowawcą, przemiła pani Mirka, pani dyrektor również). Wszystko można zobaczyć na monitoringu.

Dziecko zaraz po przebudzeniu chce iść do żłobka, wychodzi po południu szczęśliwe. W ciągu ostatnich kilku miesięcy syn rozwinął się do poziomu dzieci starszych o rok, czego chcieć więcej?
Jestem zadowolona!!
by Barbara W.
on November 7, 2014
To był dobry wybór. Przedszkole jest dostosowane do maluchów. Jest czysto, bezpiecznie i bardzo przestronnie. Nie dziwię się, że moje dziecko nie chcę wracać do domu :) Ma tutaj wszystko, co potrzeba mu do szczęścia.
Panie są bardzo sympatyczne i potrafią rozmawiać z rodzicami.
Zagłosuj:
   Odsłon: 667