Mini Przedszkolak – punkt przedszkolny

Adres: ul. Wyrzyska 4
Telefon: (22) 394 67 67 (75)
E-mail: jm@miniprzedszkolak.pl

by Julia
on September 26, 2014
Zajęcia z angielskiego oraz zumba i balet to naprawdę znakomite rozwiązanie. To przedszkole jest warte uwagi. Kadra ma tu doskonałe podejście do dzieci i bez problemów dogaduje się z grupą. Moje dziecko jest tutaj naprawdę bardzo szczęśliwe.
Polecam
by Sara
on September 8, 2014
Wiele pozytywnych opinii na temat tej placówki znalazłam za pośrednictwem mojego dziecka, dlatego też zdecydowałam się razem z mężem posłać tutaj naszego Kacpra. To był wspaniały pomysł. Mój synek może tutaj rozwijać się pod każdym względem. Fachowa opieka to ogromna zaleta.
Polecak
by Klaudia
on August 28, 2014
Chcę podzielić się pozytywną opinią na temat tego przedszkola. Posłałam tutaj moją córeczkę i nie żałuję. Oferta zajęć jest tu bardzo różnorodna. Dodatkowo miła atmosfera sprawiła, że moje dziecko zaadaptowało się tutaj bez problemów. Czesne są tutaj naprawdę przystępne.
polecam
by Kinga
on August 19, 2014
Zajęcia z języka angielskiego w dużej mierze odbywają się poprzez zabawę. To doskonały pomysł. Dzięki temu są one atrakcyjne dla mojego dziecka i Karolek bardzo szybko uczy się nowych zwrotów. Także matematyka dziecięca to super pomysł. Polecam wszystkim to przedszkole.
by Magdalena F.
on July 18, 2014
Ta placówka rozwija moje dziecko pod każdym względem. Kamil nauczył się podziwiać piękno przyrody. Dodatkowo bierze udział w zajęciach z języka angielskiego, zumby oraz basenu. Dzięki temu może w pozytywny sposób spożytkować swoją energię. Cieszę się, że w tym miejscu moje dziecko może bawić się z rówieśnikami.
by Joanna Tokarska
on June 13, 2014
Moja córka rozwinęła swoje pasje podczas pobytu w tym przedszkolu. Chętnie korzysta z lekcji baletu, a dla mnie jest to prestiżowa placówka.
Bardzo szeroki zakres zajęć.
Polecam.
:))!
by Karolina Rutowicz
on May 19, 2014
Przedszkole świetne. Naprawdę nie żałuję, że zapisałam tutaj dziecko, w szczególności, że pobyt wpłynął korzystnie na jego ogólny rozwój.
Przestał się bać poznawania ludzi, rozpoczął samodzielne jedzenie, spożywanie posiłków, w ogóle zaczął więcej jeść, chętnie opowiada mi o każdym dniu spędzonym w przedszkolu.
Dla mnie jest to naprawdę istotne, że placówka wychowuje, a nie tylko opiekuje się moim dzieckiem. To przedszkole jest po prostu dla synka miejsce, gdzie uczy się życia poprzez zabawę i naukę, poprzez liczne wyjścia.
Bardzo cieszę się, że przedszkole nie stoi w miejscu, ale ciągle wprowadza coś nowego, organizuje spotkania z rodzicami.
Już nie mogę doczekać się pikniku rodzinnego, który już niebawem:).
by Wiktoria Walicka
on April 23, 2014
Bardzo cieszę się, że przedszkole wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rodzicom i oferuje ciągłe nowości, ciągle modernizuje placówki, wprowadza ciekawe zajęcia.
Super, że dzieci mają możliwość nauki pływania, ze mogą uczyć się np. języka chińskiego.
Syn jest bardzo zadowolony z zajęć w przedszkolu.
by Sandra
on March 18, 2014
Moje dzieci kolejno zapisywałam do przedszkola “Mini Przedszkolak”, ponieważ mam pełne zaufanie
do kadry nauczycielskiej. Oni wiedzą jak opiekować się dzieckiem, indywidualnie traktują każdego a rodzice na bieżąco są informowani o postępach swojego dziecka, a one zawsze zadowolone i pełne