Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Integracyjne „Nasz Domek” Białołęka

najlepsze
by Zuza
on September 13, 2015
Moje dziecko po miesiącu chodzenia do żłobka wyzbylo sie cech autystycznych, otworzylo sie, zaczął sie bawić z dziećmi.
Dostawał dietę dla alergików.
Widac ze służy mu tam pobyt.
A ja wiedziałam ze lepiej wybrac nie mogłam. :)
by Sara
on December 5, 2014
Mam pozytywne zdanie na temat tego żłobka. Przede wszystkim bardzo dziękuję za znakomitą opiekę nad moim dzieckiem i rewelacyjne zajęcia. Żłobek jest doskonale wyposażony i przystosowany do potrzeb dzieci.
by maria
on November 19, 2014
Najlepszy żłobek! Polecam go bardzo serdecznie. Wystawiam mu w pełni pozytywny komentarz ze względu na ofertę zajęć oraz wspaniałą kadrę, która tutaj pracuje.
by Zosia
on November 9, 2014
Spotkania z ciekawymi ludźmi, wycieczki czy też polski język migowy – te zajęcia śmiało mogę ocenić na piątkę! Do tego dziękuję za wspaniałą opiekę nad moją pociechą! Dla mnie przedszkole ekstra.
by Urszula
on October 29, 2014
Odpowiada mi żłobek w 100%. Program jest realizowane, opiekunki są sympatyczne i widać, że znają się na rzeczy, ale co najważniejsze - potrafią zająć się dziećmi i zorganizować im pożytecznie czas.
by Jolanta
on October 21, 2014
Uważam, że przedszkole zasługuje na 5 gwiazdek z tego względu, że dzieciom się tam po prostu podoba.
Moja Zosia pochlebnie wypowiada się na temat placówki i pozytywnie reaguje na każdy dzień w niej.
W odpowiedzi do mamusi
by Klientka
on October 16, 2014
mamusia - bzdury piszesz, nigdy Twoje dziecko nie było w tym przedszkolu a Ty nawet tam nie zajrzałaś. Polecam z czystym sumieniem, placówka czysta, nowoczesna, zadbana, dzieciaki mają tu jak w domu a nawet lepiej :). Kuchnia jest bardzo urozmaicona, prowadzona przez dietetyka i pana kucharza, który co i rusz wymyśla smaczne potrawy. Nikt też nie uskarża się na zimno, to jakaś bzdura. Dzieciaki latają w krótkim rękawku lub lekkiej bluzie. Jeszcze raz polecam.
Polecam
by Aleksandra
on October 6, 2014
Zdecydowanie polecam ze względu na panujące warunki w przedszkolu, wyżywienie zgodne z panującymi normami oraz cenę.
by Sandra
on September 17, 2014
Mam pozytywną opinię na temat tego miejsca. Jestem spokojna gdy jestem w pracy, ponieważ moje dziecko ma tu znakomitą opiekę. Serdecznie polecam tę placówkę wszystkim rodzicom. Zajęcia plastyczne i muzyczne to wspaniała sprawa. Dodatkowo szkolenia dla rodziców to kolejna zaleta.
by Małgorzata
on September 15, 2014
Przedszkole niesamowicie dostosowuje się do potrzeb dzieci.
Bardzo cieszę się, że w przedszkolu dbają o prawidłowe żywienie i że rozumieją potrzeby alergików.
Pozdrawiam.
Zagłosuj: