baby-child-daughter-2015880
26 maja to wyjątkowy i ważny dzień dla wszystkich Mam, ale także dzieci. W Dzień Mamy powinniśmy podziękować za opiekę, trud włożony w wychowanie i za spędzony czas. To Mama jest najważniejszą osobą w życiu każdego człowieka, a 26 maja to idealny dzień, aby jej o tym przypomnieć. Warto z tej okazji przygotować jakiś podarunek, który sprawi, że na jej twarzy pojawi się uśmiech. Poniżej chcielibyśmy przedstawić Wam kilka pomysłów na prezent dla Mamy, które sprawią, że to będzie dla niej wyjątkowy dzień.
 

Bukiet kwiatów zawsze na TAK

Piękny, kolorowy bukiet kwiatów zawsze jest dobrym pomysłem na prezent dla kobiety. Warto jednak wyjść nieco poza schemat i do kwiatów dołączyć drobny upominek, który ucieszy Mamę. Mogą to być kolczyki lub elegancka bransoletka, która jeszcze bardziej podkreśli jej urodę i piękno. Należy pamiętać, aby upominek był ładnie zapakowany i owinięty wstążką, bo może książki nie ocenia się pod okładce, ale prezent już trochę tak :)

Przenośny ekspres do kawy Minipresso

przenosny-ekspres-do-kawy-minipresso

Jeśli Twoja Mama jest wielką miłośniczką picia kawy, to może warto pomyśleć o prezencie z tym związanym? I nie mówimy tu oczywiście o paczce kawy! Dla Mamy, które kochają kawę z ekspresu, ale nigdy nie mają czasu, aby na spokojnie usiąść i się nią delektować, stworzono Przenośny ekspres do kawy Minipresso, który będzie idealnym prezentem na Dzień Matki. Ten niewielkich rozmiarów ekspres wyglądem przypomina elegancki termos i jest w stanie przygotować ulubiony napój dosłownie wszędzie! Idealnie sprawdzi się podczas rowerowych wypraw, pikniku za miastem czy wyprawy w nieznane, a do tego jest naprawdę elegancki!

Wspólny relaks w SPA

Relaks i masaż przydadzą się każdemu, a w szczególności Mamie, która w natłoku obowiązków zazwyczaj nie ma czasu pomyśleć o sobie i się zrelaksować. Dzień Matki jest świetnym pretekstem, aby zabrać ją na masaż lub nawet cały dzień relaksu w SPA. Chyba nie ma kobiety, która nie ucieszyłaby się z takiego prezentu, więc Mama także będzie zachwycona. To także świetna okazja, aby spędzić razem trochę czasu.

Wydrukowane wspomnienia

Macie z Mamą wspólne zdjęcie, które marnuje się na dysku komputera? Czas je wygrzebać i sprawić, aby ujrzało światło dzienne! Wybierz Wasze lub całej rodziny ulubione zdjęcie i stwórz z niego obraz. Na rynku dostępnych kilka wartych uwagi firm, które zrobią to w krótkim czasie za niewielką cenę, a efekt jest naprawdę niesamowity! Mama będzie szczęśliwa i wzruszona, a zdjęcie-obraz zawiśnie dumnie na ścianie w salonie. Jeśli nie chcesz tworzyć obrazu lub zdjęcie ma zbyt mały format, możesz pomyśleć o wydrukowaniu samego zdjęcia i oprawieniu w piękną ramkę. Całość owiń wstążką i zrób wielką kokardę. Mama będzie zachwycona takim prezentem na Dzień Matki.

Egzotyczne wakacje przez cały rok

projektor-fal-oceanu

Myślisz, że niemożliwym podarowanie Mamie relaksu przez cały rok przy szumie fal oceanu? Nic bardziej mylnego! Dzięki Projektorowi fal oceanu, który znajdziesz w sklepie z gadżetami Mama będzie mogła każdego wieczora oddać się błogiemu lenistwu przy falach i szumie oceanu. To magiczne urządzenie zmieni każde pomieszczenie w oazę spokoju i relaksu. Gadżet ma także możliwość podłączenia smartfona lub odtwarzacza MP3, dzięki czemu można tak skalibrować projektor z ulubioną muzyką, aby fale pojawiały się w jej rytmie. Czy to nie jest idealny prezent na Dzień Matki? Więcej pomysłów na prezent na Dzień Mamy znajdziesz w Toys4Boys.

 

 

Kalendarze Trójdzielne Warszawa Kalendarze jednodzielne Warszawa