dsc 6047Bycie mamą lub tatą to często praca na dwa etaty. Pierwszy z nich, zawodowy — praca w korporacji, urzędzie czy prowadzenie własnego biznesu. Drugi to szeroko rozumiana opieka nad naszymi milusińskimi. I jeden i drugi jest bardzo istotny i nie należy ich zaniedbywać.
 

Jednak ciężko jest pogodzić trudy wychowania, zabawy z dzieckiem oraz pracy zawodowej. Dodatkowo dochodzi aspekt coraz rzadszych kontaktów rodziców ze znajomymi. Często ograniczają się one do obowiązkowych zebrań w szkołach czy przedszkolach. A gdyby pojawiło się miejsce, w którym wszystkie te potrzeby i obowiązki spotykają się razem?

Gdybyście dowiedzieli się, że istnieje miejsce, w którym możecie zapewnić dziecku liczne atrakcje — dające upust młodzieńczym niewyczerpanym pokładom energii, rozwijające motorykę naszych milusińskich, a także dające przysłowiowy wycisk szarym komórkom? Co więcej, gdyby w takim miejscu można było jednocześnie dokończyć pracę, której nie udało się skończyć w biurze — bo przecież trzeba odebrać dziecko ze szkoły czy przedszkola. I gdyby tak dodatkowo można było przy okazji spotkać się z innymi rodzicami przy dobrej kawie i ciastku? Brzmi bajkowo prawda?

Takie miejsce istnieje w Państwa okolicy — Inca Play, jedna z największych sal zabaw w Warszawie, ma do zaoferowania nie tylko atrakcje dla dzieci, ale jest również miejscem przyjaznym rodzicom. Wszystkim aktywnym zawodowo i chcącym pogodzić wyjście z dzieckiem ze spotkaniem ze znajomymi. W Inca Play znajduje się kawiarnia Inca Cafe, w której rodzice mogą zająć się swoimi obowiązkami, siedząc wygodnie, rozkoszując się smakiem pysznej kawy czy wypiekami wykonywanymi na miejscu. Spotkanie ze znajomymi? Każdy z nas wychodzi rano, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w drodze do pracy spotkać się na wspólną, poranną kawę.

Drugiego tak uniwersalnego miejsca dla najmłodszych i tych nieco starszych próżno szukać na mapie Warszawy.

Kalendarze Trójdzielne Warszawa Kalendarze jednodzielne Warszawa