Puzzle dla dzieciKids’ Jigsaw Puzzles - puzzle dla dzieci za darmo. Najlepsze gry dla dzieci w każdym wieku. Mając 3 lata Twoje dziecko może się uczyć i bawić. Jigsaw Puzzle dla dzieci to wspaniałe gry dla dziewczynek i chłopców, maluchów w każdym wieku. Nie ma znaczenia czy uczycie się z dzieckiem w domu, czy Twoje dziecko jest w wieku przedszkolnym, szkolnym, czy nieco starsze. Udało nam się stworzyć najlepsze puzzle dla dzieci. Dzięki różnym poziomom trudności nasze gry dla dzieci, to najlepsze puzzle dla najmłodszych i starszych dzieci.
 
Aplikacje do pobrania. 

Zastanów się co było Twoją najepszą dziecięcą zabawą? Na pewno układanki były na tej liście! Jak wiesz układanie klocków to nie tylko zabawa, to także gry edukacyjne dla dzieci. Układanki dla dzieci przyjmują różne formy, jedną z nich są puzle. Dzisiaj oddajemy w Twoje ręce puzle dla dzieci. Dzieci uwielbiają zagadki, zagadka zawsze zmusza dziecko to intensywnego myślenia, szukania skojarzeń i sięgania głęboko do tego co już wie i jak może to połączyć.

 

Puzzle dla dzieci zostały ułożone w kilku kategoriach: zwierzęta, bajkowy świat, gry dla chłopców, gry dla dziewczynek, dinozaury, księżniczki, farma, wakacje.

 

Puzzle to świetne gry edukacyjne dla dzieci, a także wspaniała zabawa i nauka. Dziecko z jednej strony ma przed sobą zagadki w postaci rozrzuconych klocków układanki, z drugiej strony musi się uczyć kojarzyć, pracować dokładnie i systematycznie, aby na końcu zobaczyć nagrodę! Piękny obrazek, które samo ułożyło. Puzzle to gra edukacyjna, która bawi i uczy Twoje dziecko, dlatego tak doceniamy gry kreatywne i gry dla dzieci.

 

Naszym celem było stworzenie gry dla dzieci, która pozwoli dziecku poznać układanki, zagadki, wspaniały świat bajek i kolorów, a przy tym świetnie się bawić.

Przygotowaliśmy osobne kategorie układanki dla dziewczynek z obrazkami: księżniczki, zwierzęta, barbie, wakacje, konie, zoo, przygoda. Gry dla chłopców to obrazki takie jak: rycerz, zamek, zoo, samochody, zwierzęta, farma, dinozaury, auta, dzungla.

Wiemy jak ważny jest prawidłowy rozwój dziecka. Chcemy oddać w ręce Twojego dziecka najlepsze puzzle dla dzieci za darmo, tak aby Twoje dziecko mogło się uczyć, bawić i rozwijać zdolności motoryczne. Kids’ Jigsaw Puzzles dla małych dzieci to wspaniała układanka, zabawa i nauka na długie godziny.

 

Puzzle dla dzieci
✨ 83 układanek, w tym 10 z nich jest za darmo
✨ Kategorie i układanki dla dzieci: zwierzęta, bajkowy świat, puzzle dla chłopców, puzzle dla dziewczynek, puzzle dla dzieci, dinozaury, księżniczki, farma, wakacje
✨ Układanki tematyczne: puzzle dla dziewczynek, puzzle dla chłopców oraz puzzle dla najmłodszych dzieci
✨ Różne poziomy trudności: od 6 do 49 elementów (klocki)
✨ Blokada przez przypadkowymi zakupami
✨ Darmowa wersja zawiera 10 pięknych układanek, możesz odblokować pozostałe dokonując zakupu w aplikacji.

 

Puzzle dla dzieci w każdym wieku
Dziecko może samo zdecydować i ilu elementów składa się układanka, małe dzieci mogą się bawić układając obrazki z 6 elementów (klocki). Dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym mogą układać obrazki z nawet 49 elementów (klocki), wtedy to dopiero zaczyna się wymagająca gra! Przy czym warto dodać, że 49 elementów to także puzzle dla dorosłych. Układanka z 49 elementów będzie wyzwaniem także dla dorosłych.

Lubimy robić gry puzle dla dzieci za darmo, to jedna z naszych najnowszych gier dla dzieci. Obrazki które znajdziesz w grze są uważnie wybrane tak aby Twoje dziecko przez zabawę mogło poznać otaczający je świat, znajdziesz tu bajkowy świat, kreskówki, zwierzęta, księżniczki, samochody i wiele więcej, a wszystko to z dbałością o rozwój dziecka. Wiemy jak robić gry edukacyjne dla dzieci, w tym puzzle dla najmłodszych. Aplikacje dla dzieci tworzymy tak aby zachęcić małe dzieci do zabawy, uczyć je i angażować w ciekawy sposób, jeszcze nigdy układanie klocków nie było tak zabawne dla dzieci.

 

Komentarze  

 
0 #2 Magda 2016-10-06 11:10
Tradycyjne są super, ale w drodze nad morze ciężko je układać w samochodzie :) Mi się podobają takie na telefon i tablet, a co najważniejsze dzieci są zachwycone, ja mam chwilę spokoju i mogę się skupić na drodze. Cicho jakby ich nie było :) Fajne i polecam.
Cytować
 
 
0 #1 Kalina 2016-06-22 10:43
my zdecydowanie wolimy tradycyjne puzzle. Ostatnio kupiliśmy je bardzo tanio tutaj: http://pandastyle.pl/dzieci/puzzle-i-ukladanki i jak się okazało, były bardzo dobrej jakości.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Kalendarze Trójdzielne Warszawa Kalendarze jednodzielne Warszawa