baby-child-daughter-2015880
26 maja to wyjątkowy i ważny dzień dla wszystkich Mam, ale także dzieci. W Dzień Mamy powinniśmy podziękować za opiekę, trud włożony w wychowanie i za spędzony czas. To Mama jest najważniejszą osobą w życiu każdego człowieka, a 26 maja to idealny dzień, aby jej o tym przypomnieć. Warto z tej okazji przygotować jakiś podarunek, który sprawi, że na jej twarzy pojawi się uśmiech. Poniżej chcielibyśmy przedstawić Wam kilka pomysłów na prezent dla Mamy, które sprawią, że to będzie dla niej wyjątkowy dzień.
rysujacymaluch 2Nie talent ani zdolności plastyczne, ale cierpliwość, wytrwałość i samozaparcie decydują o umiejętności pięknego rysowania. Bardzo ważne jest również skupienie i wewnętrzna motywacja, gdyż to bardzo czasochłonny, wymagający wielu poświęceń proces. Od czego zacząć naukę rysunku? Jaki wiek jest najlepszy do podejmowania tego rodzaju kształcenia? W poniższym artykule postaramy się odpowiedzieć na nurtujące pytania.
posciel-muslin-blekitny-w-kropki-duza1Choć mogłoby się wydawać, że nowiutka pościel dziecięca muślinowa jest czysta, prawda jest taka, że kryje się w niej ogromna ilość różnego rodzaju bakterii i drobnoustrojów, które u nowonarodzonego maluszka mogą wywołać uczulenie. Dlatego zanim pościel niemowlęca wyląduje w łóżeczku, dobrze ją upierz. Pamiętaj jednak, aby nie robić tego w tradycyjnym proszku do prania, w którym odświeżysz swoje ubrania. Wybieraj detergenty, które przeznaczone są specjalnie dla niemowląt. Posiadają one mniejsza ilość chemikaliów, które mogą podrażniać skórę dziecka.
jaknauczycdziecko3Przyswojone w dzieciństwie nawyki żywieniowe mają wyraźny wpływ na sposób życia dorosłego w przyszłości. Dlatego tak istotne jest, by od najmłodszych lat przyzwyczajać maluchy do spożywania zdrowych, pełnowartościowych posiłków. Nie zawsze jest to proste, ale dzięki kilku sprytnym trikom z pewnością uda Ci się zrealizować ten cel.
Jakie sprzęty elektroniczne wybrać dla dziecka pod choinkę1Zbliżający się okres przedświąteczny to istna gorączka zakupowa. Co wybrać dla członków rodziny? Co zadowoli starszych a co młodszych? Jeśli jak co roku męczą Cię te pytania przeczytaj nasz artykuł a dowiesz się jakie ciekawe sprzęty i gadżety elektroniczne można kupić dzieciom pod choinkę.