zez-ukryty-4Powszechnie uważa się, że podstawowe, kontrolne badanie wzroku malucha i dobranie okularów korekcyjnych wystarczy, aby mógł prawidłowo funkcjonować i wada wzroku sama ustąpiła. Nic bardziej mylnego!  Tylko kompleksowe podejście do tematu może uchronić Twoje dziecko przed pogłębieniem się wady wzroku, czy nieprawidłowości w funkcjonowaniu układu wzrokowego (w tym bardzo istotnych mięśni gałek ocznych).  Apelujemy: Nieleczony zez prowadzi do niedowidzenia oka. Drodzy Rodzice i Opiekunowie nie zwlekajcie z wizytą u okulisty i ortoptysty dziecięcego.
pexels-photo-235127Chyba każdy rodzic zdaje sobie sprawę z tego, że wybranie się na zakupy odzieży z dzieckiem może być poważnym problemem. Nie dość, że maluch często wybiera dla siebie takie ubrania, które nie odpowiadają w pełni rodzicowi, to jeszcze ich przymierzanie może stać się udręką. Jeżeli dotyczy to także ciebie, sprawdź razem z nami, co zrobić, aby kupowanie ubrań nie było kłopotliwe!
Puzzle dla dzieciKids’ Jigsaw Puzzles - puzzle dla dzieci za darmo. Najlepsze gry dla dzieci w każdym wieku. Mając 3 lata Twoje dziecko może się uczyć i bawić. Jigsaw Puzzle dla dzieci to wspaniałe gry dla dziewczynek i chłopców, maluchów w każdym wieku. Nie ma znaczenia czy uczycie się z dzieckiem w domu, czy Twoje dziecko jest w wieku przedszkolnym, szkolnym, czy nieco starsze. Udało nam się stworzyć najlepsze puzzle dla dzieci. Dzięki różnym poziomom trudności nasze gry dla dzieci, to najlepsze puzzle dla najmłodszych i starszych dzieci.

Aplikacje do pobrania.