Akademia Malucha Warszawa Włochy

Przyjmujemy w wieku od: 2 miesiące
E-mail: cabajagnieszka@wp.pl WWW Facebook
Zajęcia dodatkowe:
Język migowy dla dzieci słyszących; czytanie i liczenie metodą G. Domana; kartonowy świat - czyli tworzenie z kartony i nie tylko; wesoła matematyka - zajęcia rozwijające zdolności matematyczne; sobotnie twórcze warsztaty; oraz wiele innych ciekawych zajęć.

Akademia Malucha to miejsce gdzie w domowej atmosferze dzieci przez zabawę nabywają wiedzę. Zapewniamy dzieciom możliwość wszechstronnego rozwoju, prowadzimy zajęcia dla maluszków już od 2 miesiąca życia, organizujemy weekendowe warsztaty dla dzieci z rodzicami, spotkania z pediatrami, logopedami, psychologami. Wyróżniają nas zajęcia z języka migowego dla dzieci słyszących, zajęcia z nauki czytania i liczenia metodą Domana, oraz wiele innych bardzo ciekawych zajęć które pozwolą rozwinąć małego geniusza w Waszym Maluszku. Szczegoły na naszej stronie http://akademia-malucha-warszawa.pl/

Lepiej trafić nie mogliśmy
by Dorota
on July 7, 2016
Super miejsce prowadzone przez typową hobbystkę. Nie wiem czy moje dziecko dostałoby gdziekolwiek więcej miłości i zrozumienia. Szukając rozwiązania po urlopie macieżyńskim zastanawialiśmy się również nad nianią. Ale Akademia Malucha to był strzał w 10. Szukając miejsca dla Leona zależało mi przede wszystkim na tym, aby moje dziecko czuło sie dobrze i bezpiecznie, a dopiero w drugiej kolejności patrzyłam na ilość dodatkowych zajęć czy inne udogodnienia. Pani Agnieszka i pozostałe panie zajmują się dziećmi z ogromnym zaangażowaniem, mając przy tym nieograniczone pokłady cierpliwości i humoru. Leon uczęszczał do Akademii od 14 miesiąca życia i od samego początku chętnie codziennie zostawał w Akademii. Obserwując go przez ten czas zauważyłam że bardzo rozwinął się przede wszystkim społecznie, nauczył się sporo nowych słów. Mi bardzo duże poczucie bezpieczeństwa dawała możliwość zadzwonienia czy nawet zajrzenia do Akademii jak radzi sobie moje dziecko w ciągu dnia. Odbierając, bez względu na godzinę, Leon był zawsze zadowolony, uśmiechnięty i spokojny. Panie w Akademii bardzo wspierają dzieci w zdobywaniu nowych umiejętności. Leon uczył się samodzielnie jeść sztućcami, bardzo szybko przyzwyczaił się do rytmu dnia. Zachwyciło mnie jeszcze to, że panie, a przede wszystkim p. Agnieszka bardzo szybko poznały Leona i same mi opowiadały co lubi jeść, jak najchętniej zasypia, co go denerwuje i jak reaguje na nowe sytuacje (np. pierwsza lekcja WFu, teatrzyk itp.). Popołudniowe sprawozdania z dnia są super - nie tylko najważniejsze rzeczy "techniczne" ale zawsze usłuszałam opowieść co moje dziecko zrobiło śmiesznego, jak zareagowało na nową sytuację, jak bawiło się z innymi dziećmi itp, co pozwalało mi również być częścią jego życia w Akademii. Pani Agnieszko bardzo dziękuję.
Super miejsce
by Ula
on March 3, 2014
Jestem bardzo zadowolona po pierwszych zajęciach a mój brzdąc chyba jeszcze bardziej (płacz przy wyjściu). Bardzo fajne miejsce, super dla dzieciaczków które mają opory z pójściem do przedszkola ale nie tylko. Podejście do dziecka jest indywidualne oraz dobranie materiałów edukacyjnych również. Troska, bezpieczeństwo, super zabawy - naprawdę fajne miejsce. Pani Agnieszko gratuluje pomysł, widać że to Pani pasja.
Raj dla dzieci
by Ewa
on March 1, 2014
Wspaniałe miejsce, duży wybór zajęć które są naprawdę wyjątkowe i bardzo ciekawe. Wspaniałą sprawą jest dyspozycyjność - zaprowadzam maluszka o której chcę i odbieram o dowolnej porze dnia. Witać że Pani Agnieszka kieruje się pają, jest bardzo zaangażowana w to co robi. Z czystym sumieniem polecam to wyjątkowe miejsce.
by Monika
on February 27, 2014
Witam, uczestniczyłam w zajęciach i gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym mamom! Gratuluję Pani Agnieszko wspaniałego pomysłu, ogromnej wiedzy i pasjii:) :)
Zagłosuj:
   Odsłon: 1018