Akademia Malucha Warszawa Włochy

Przyjmujemy w wieku od: 2 miesiące
E-mail: cabajagnieszka@wp.pl WWW Facebook
Zajęcia dodatkowe:
Język migowy dla dzieci słyszących; czytanie i liczenie metodą G. Domana; kartonowy świat - czyli tworzenie z kartony i nie tylko; wesoła matematyka - zajęcia rozwijające zdolności matematyczne; sobotnie twórcze warsztaty; oraz wiele innych ciekawych zajęć.

Akademia Malucha to miejsce gdzie w domowej atmosferze dzieci przez zabawę nabywają wiedzę. Zapewniamy dzieciom możliwość wszechstronnego rozwoju, prowadzimy zajęcia dla maluszków już od 2 miesiąca życia, organizujemy weekendowe warsztaty dla dzieci z rodzicami, spotkania z pediatrami, logopedami, psychologami. Wyróżniają nas zajęcia z języka migowego dla dzieci słyszących, zajęcia z nauki czytania i liczenia metodą Domana, oraz wiele innych bardzo ciekawych zajęć które pozwolą rozwinąć małego geniusza w Waszym Maluszku. Szczegoły na naszej stronie http://akademia-malucha-warszawa.pl/

Super miejsce
by Ula
on March 3, 2014
Jestem bardzo zadowolona po pierwszych zajęciach a mój brzdąc chyba jeszcze bardziej (płacz przy wyjściu). Bardzo fajne miejsce, super dla dzieciaczków które mają opory z pójściem do przedszkola ale nie tylko. Podejście do dziecka jest indywidualne oraz dobranie materiałów edukacyjnych również. Troska, bezpieczeństwo, super zabawy - naprawdę fajne miejsce. Pani Agnieszko gratuluje pomysł, widać że to Pani pasja.
Raj dla dzieci
by Ewa
on March 1, 2014
Wspaniałe miejsce, duży wybór zajęć które są naprawdę wyjątkowe i bardzo ciekawe. Wspaniałą sprawą jest dyspozycyjność - zaprowadzam maluszka o której chcę i odbieram o dowolnej porze dnia. Witać że Pani Agnieszka kieruje się pają, jest bardzo zaangażowana w to co robi. Z czystym sumieniem polecam to wyjątkowe miejsce.
by Monika
on February 27, 2014
Witam, uczestniczyłam w zajęciach i gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym mamom! Gratuluję Pani Agnieszko wspaniałego pomysłu, ogromnej wiedzy i pasjii:) :)
Zagłosuj:
   Odsłon: 240