Akademia Malucha Warszawa Włochy


Adres: Al. Jerozolimskie 196A m1
Telefon: 694 887 646
Cena za mc: 700
Liczba miejsc: 10
Jezyk angielski: Tak
Przyjmujemy w wieku od: 2 miesiące
E-mail: cabajagnieszka@wp.pl WWW Facebook
Zajęcia dodatkowe:
Język migowy dla dzieci słyszących; czytanie i liczenie metodą G. Domana; kartonowy świat - czyli tworzenie z kartony i nie tylko; wesoła matematyka - zajęcia rozwijające zdolności matematyczne; sobotnie twórcze warsztaty; oraz wiele innych ciekawych zajęć.

Akademia Malucha to miejsce gdzie w domowej atmosferze dzieci przez zabawę nabywają wiedzę. Zapewniamy dzieciom możliwość wszechstronnego rozwoju, prowadzimy zajęcia dla maluszków już od 2 miesiąca życia, organizujemy weekendowe warsztaty dla dzieci z rodzicami, spotkania z pediatrami, logopedami, psychologami. Wyróżniają nas zajęcia z języka migowego dla dzieci słyszących, zajęcia z nauki czytania i liczenia metodą Domana, oraz wiele innych bardzo ciekawych zajęć które pozwolą rozwinąć małego geniusza w Waszym Maluszku. Szczegoły na naszej stronie http://akademia-malucha-warszawa.pl/ 
 
 

10 
Super miejsce
by Ula
on March 3, 2014
Jestem bardzo zadowolona po pierwszych zajęciach a mój brzdąc chyba jeszcze bardziej (płacz przy wyjściu). Bardzo fajne miejsce, super dla dzieciaczków które mają opory z pójściem do przedszkola ale nie tylko. Podejście do dziecka jest indywidualne oraz dobranie materiałów edukacyjnych również. Troska, bezpieczeństwo, super zabawy - naprawdę fajne miejsce. Pani Agnieszko gratuluje pomysł, widać że to Pani pasja.
10 
Raj dla dzieci
by Ewa
on March 1, 2014
Wspaniałe miejsce, duży wybór zajęć które są naprawdę wyjątkowe i bardzo ciekawe. Wspaniałą sprawą jest dyspozycyjność - zaprowadzam maluszka o której chcę i odbieram o dowolnej porze dnia. Witać że Pani Agnieszka kieruje się pają, jest bardzo zaangażowana w to co robi. Z czystym sumieniem polecam to wyjątkowe miejsce.
10 
Komentarz
by Monika
on February 27, 2014
Witam, uczestniczyłam w zajęciach i gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym mamom! Gratuluję Pani Agnieszko wspaniałego pomysłu, ogromnej wiedzy i pasjii:) :)
Zagłosuj:  
0
   Odsłon: 959
Kalendarze Trójdzielne Warszawa Kalendarze jednodzielne Warszawa