Różowy Słoń


Adres: ul. Szczupacza 3
Telefon: 793 020 159
E-mail: rozowy.slon@wp.pl WWW
 

10 
Super miejsce!
by Dorota
on August 7, 2019
Serdecznie polecam! Fajne ciocie, dziecko bardzo zadowolone :)
10 
Polecam gorąco!
by Bogna
on January 11, 2019
Polecam gorąco!Profesjonalne przygotowanie procesu adaptacyjnego Super ciocie To jest właśnie TO!
10 
Super miejsce dla każdego maluszka
by Marlena K.
on May 17, 2018
Miejsce godne polecenia! Dziękuje jeszcze raz za bardzo dobrą opiekę nad moim synkiem Aleksandrem. Marlena K.
10 
Same plusy
by Małgorzata
on February 23, 2018
Ja jako mama mogę polecić od siebie w 100% powyższą placówkę. Byłam ze swoim synkiem na dniu adaptacyjnym, od razu do gustu przypadła mi kadra oraz podejście do dzieci. Wszystkie dzieci są uśmiechnięte, mają organizowane rożnego rodzaju zabawy, a Panie przywiązują bardzo dużą uwagę do każdego dziecka indywidualnie. Przedszkole jako placówka jest czyste i jasne. Dzieci mają do swojej dyspozycji bardzo dużo zabawek oraz duży ogród z placem zabaw, co dla mnie jest na plus, że przy ładnej pogodzie dzieci spędzają dużo czasu na dworze. I nie muszą dochodzić do najbliższego placu zabawa wzdłuż ruchliwej drogi, tak jak proponują to pobliskie przedszkola.
0 
Polecam
by Izabella
on February 12, 2018
Witam przez ostatni tydzień byłam wraz z córeczką na karnecie adaptacyjnym. Przez to, że przebywałam tam codziennie i widziałam przedszkole od środka to mogę wyrazić swoją opinię. Przedszkole posiada bardzo fajny zespół wychowawców, Panie organizują czas dzieciom oraz prowadzą dużo zajęć edukacyjnych i wszystko poprzez zabawę aby dzieci się szybko nie znudziły. Panie od razu zaczęły wprowadzać moje dziecko do grupy i zachęcać do udziału w zabawach. Dzieciaczki są objęte programem edukacyjnym, posiadają cztery książki do zrealizowania przez rok. Do tego każde dziecko posiada swoją teczkę z rysunkami, gdzie rodzice mogą zobaczyć ich codzienne prace wykonane w przedszkolu. Catering świeży i smaczny bardzo smakował mojej córci. Dzieci przewijane na bieżąco Panie co chwila sprawdzają, czy pielucha nie jest ‘pełna’.
U mnie same plusy ???? Mogę polecić serdecznie to miejsce innym mamą. Jak ktoś ma jakieś obawy zawsze jest możliwość skorzystania z karnetu adaptacyjnego i pobycia wraz z dzieckiem w przedszkolu podczas tych pierwszych dni.
0 
Do opinii Pani Ewy
by Wychowawcy
on February 2, 2018
Witam, jestem nauczycielem w/w przedszkolu. Opinia wydana przez p. Ewę jest opinią mocno odbiegającą od prawdy oraz krzywdząca, a Pani zarzuty bezpodstawne. Pamiętam idealnie sytuacji jak chciała Pani spać na leżakowaniu wraz ze swoim dzieckiem i nie została na to wyrażona zgoda zarówna nasza jak i dyrekcji przedszkola. Kolejną sytuacją był brak przestrzegania podstawowych przepisów BHP oraz regulaminu placówki, kiedy to Pani wchodziła w brudnych butach na teren gdzie obowiązuje "zmienne obuwie" i rozlewała po złości wodę. Co do głodzenia dziecka ten zarzut jest nadzwyczaj ciekawy, ponieważ dziecko zawsze ze smakiem zjadało wszystkie ciepłe posiłki, a wręcz pochłaniało je, jak to by Pani go nie karmiła w domu. Natomiast odparzenia o których Pani wspomina jest 'weekendowym' Państwa zaniedbaniem.

W kwestii rzekomego 'nadciągania przepisów' bardzo proszę, żeby zapoznała się Pani z obowiązującymi przepisami. Placówka jest placówką podlegającą pod oświatę, która musi spełniać określone wymogi, przepisy oraz zdawać raporty.

Dlatego jako nauczyciel i wychowawca w tym przedszkolu uważam, że obraża Pani zarówno placówkę jak i nas. Na przyszłość jak wyraża Pani tak niepochlebną opinię radziłbym nie być tchórzem i podpisać się swoim imieniem i nazwiskiem ;)
10 
Polecam
by Anna - mam Kubusia
on February 1, 2018
Po przeczytaniu opinii Pani Ewy mam wrażenie, że dotyczy innej placówki ;)

Mój synek uczęszcza do klubu od ponad 7 miesięcy, bardzo lubi to miejsce. Ciocie są bardzo dobrze przygotowane merytorycznie i potrafią odpowiednio zagospodarować dzieciom czas na nauce i zabawie. Dzieci również jak tylko pozwala na to pogoda przez cały rok, korzystają z dużego ogródka. Dziwi mnie również oszczerstwo co do zajęć plastycznych, mój Kubuś pokazuje mi swoje prace które wykonał wraz z Ciociami. Oprócz tego moje dziecko jest alergikiem i posiada bardzo wrażliwą skórę, nigdy nie zobaczyłam u niego odparzenia po pieluszce. Również menu dostosowane jest pod jego wymagania (nie może jeść wszystkiego ponieważ jest alergikiem). Ogólnie jak ktoś chce przyjść i poznać miejsce zawsze ma taką możliwość. Ja osobiście serdecznie polecam i jest to nieliczne z miejsc które posiada status placówki oświatowej.
2 
Odradzam!
by Ewa
on January 2, 2018
Szanowni Rodzice,
Odradzam!!! Pisząc w dużym skrócie:
Brud, brak higieny, odparzenia pupy, nieudolność personelu w adaptacji dzieci.
Placówka nie zapewnia zajęć rozwojowych plastycznych ani językowych. Przez okres 3 tyg nie odbyła się ani jedna lekcja języka angielskiego a dziecko nie narysowało nawet ani jednej "laurki". Totalny regres.
Opiekunki nie sadzają dzieci ani na nocnik ani na ubikację.
Dzieci ani pani opiekunka przed jedzeniem nie myją rąk.
Można punktować i wyliczać długo nieudolność placówki. Dlatego nie polecam tego miejsca. Drodzy Rodzice, miejcie oczy i uszy szeroko otwarte, na płacz i sygnały u swoich dzieci. Nie bagatelizujcie zaczerwienionej pupy czy powiedzeń np. "cisza!", "ciocia bleee". Nie bagatelizujcie sygnałów - głodu dziecka mimo wykupionego kateringu.
Placówka łamie również przepisy, którym podlega "Klubik" odnośnie ilości godzin pracy i robi to niestety świadomie.
10 
Super miejsce
by Ola 1234
on November 23, 2017
Moja córcia zachwycona! cały czas dopytuje się kiedy pójdzie do przedszkola. Dzieciaczki świetnie się bawią, dobra kadra, a przede wszystkim przedszkole ma status placówki oświatowej gdzie realizowany jest plan edukacyjny a to dla mnie bardzo ważne. Dużym plusem jest włąsny plac zabaw!
0 
Bardzo polecam
by Wioletta
on November 23, 2017
Bardzo polecam przedszkole Różowy Słoń. Super kadra, jedzenie dostosowane pod wymaganie dzieci (mój Antoś ma alergie i otrzymywał specjalne jedzenie), olbrzymim plusem jest wspaniały duży ogród i plac zabaw, dzieci nawet w zimie wychodzą na dwór i się bawią. Przemiła p. Iwona - właścicielka, zawsze ma czas żeby porozmawiać z każdym rodzicem. Organizowane są różne warsztaty i teatrzyki dla dzieci zorganizowane przez profesjonalne firmy. Mój Antek jest zachwycony :)
Zagłosuj:  
0
   Odsłon: 777
Kalendarze Trójdzielne Warszawa Kalendarze jednodzielne Warszawa