Mali Odkrywcy

Przyjmujemy w wieku od: 1-3
E-mail: klubmaliodkrywcy@o2.pl WWW Facebook
Dodatkowe zajęcia: rytmika , plastyka , logopeda , w cenie czesnego

Zapraszamy do korzystania również z karnetów godzinowych. Jest możliwość przynoszenia własnych posiłków.

"Mali Odkrywcy” to Klub Malucha mieszczący się na warszawskim Bemowie w pięknym, dużym domu z ogrodem. Na klub składają się: sala zabaw, jadalnia, sypialnia, łazienka, sala do ćwiczeń indywidualnych, kuchnia, taras oraz uroczy ogród z placem zabaw.

Placówka spełnia najwyższe wymogi bezpieczeństwa i jest w pełni przystosowana do potrzeb naszych
podopiecznych.
Opiekujemy się dziećmi w wieku od roku do trzech lat.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która z pasją i pełnym zaangażowaniem opiekuje się dziećmi. Priorytetem jest dla nas zapewnienie dziecku przyjaznej domowej atmosfery. Dzięki zajęciom dydaktyczno-wychowawczym opartym na pedagogice zabawy Maluchy z chęcią poznają otaczający ich świat, nabywają nowe umiejętności i ciekawie spędzają czas.

ZIMNY POSIŁEK-żłobek Mali Odkrywcy
by Beata S
on March 4, 2018
I jeszcze jedno zdanie do mojej już napisanej opinii w dniu: 1-03-18.OPINIA MOJA DOTYCZY DRUGIEJ PLACÓWKI MIESZCZĄCEJ SIĘ PRZY UL.TKACZY 13
ZIMNY POSIŁEK- Żłobek Mali Odkrywcy
by Beata S.
on March 1, 2018
Czytając te wspaniałe opinie o klubiku,jestem przerażona tym,że rodzice nie mają wiedzy o tym jak wyglądają tam posiłki!!!!!!!!!!! Otóż:Do niedawna uczęszczała tam moja 1,5 roczna wnusia ,pewnego styczniowego dnia przyjechałam po nią wcześniej a była godz. 14:10 dzieci jadły zupkę po leżakowaniu(pytanie dlaczego drugie danie przed snem a zupa po?-nie otrzymałam odpowiedzi).I nie to mnie tak przeraziło tylko fakt,że przed moją wnuczką stała miseczka zimnej zupy.Pewnie nie dowiedziałabym się o tym,gdyby nie to,że moja wnusia jak mnie zobaczyła nie chciała jeść,więc pozwolono mi wejść i ją nakarmić,i wtedy właśnie przekonałam się jak dbają tam Panie o zdrowie maluszków.ZUPKA BYŁA ZIMNA!!!!!! Na pytanie dlaczego zupka jest zimna,dlaczego nie jest podgrzana?Pani opiekunka odpowiedziała,że "nam nie wolno nawet dmuchnąć na posiłek"!!!!!!!!!!!.Pytam czy karmić Paniom wolno?Moje pytanie do dzisiaj nie uzyskało odpowiedzi.Negatywnych spostrzeżeń mam więcej ,drodzy rodzice bądźcie czujni,oddając swoje pociechy,opinię tą napisałam ku przestrodze.
Mali Odkrywcy
by Dagmara
on March 23, 2015
Zdecydowanie polecam! Moja córeczka, Zosia, ma rok i 4 miesiące i uczęszcza do Małych Odkrywców od 2 miesięcy. Córka radośnie macha mi na "do widzenia" a jedyne łzy pojawiają się, kiedy trzeba iść do domu. To chyba najlepsza rekomendacja! :)
Miejsce jest przyjazne, z mnóstwem zabawek i przesympatycznymi ciociami, które dokładają starań aby dzieciaki czuły się jak w domu.
Wspaniałe miejsce!
by Karolina
on March 19, 2015
Wszystkim niezdecydowanym na oddanie dziecka do żłobka z czystym sumieniem polecam Klub Mali Odkrywcy. Moj synek chodzi od ponad miesiąca i jesteśmy bardzo zadowoleni. W żłobku panuje rodzinna atmosfera, jest organizowanych mnóstwo zajęć i wszyscy są przemili;-)
Widać ogromny postęp w rozwoju synka. Samodzielnie je, coraz więcej mówi, tańczy, śpiewa, rozwija zdolności manualne.
Oczywiście to wszystko zasługa niezwykłych cioć, które codziennie ciężko pracują nad rozwojem maluchów.
Dziękujemy za Waszą cierpliwość i serce, które wkładacie w tę niełatwą pracę. ;)
opinia żłobek Mali odkrywcy
by Agnieszka Strzemiecka
on February 2, 2015
Po przeprowadzce do Warszawy szukałam najlepszego żłobka na Bemowie dla mojego 1.5 rocznego synka Borysa. Trafiłam na ulicę Drzeworytników do dwóch żłobków. Byłam z dzieckiem na dniach adaptacyjnych i powiem szczerze byłam bardzo niezadowolenia z tych miejsc, w końcu trafiłam do klubu malucha Mali odkrywcy na Drzeworytników 1.

To nowo otwarty żłobek-piękny, odnowiony, bardzo czysty,ma wiele zabawek a Ciocię okazały się Wspaniałe.

Żłobek Mali Odkrywcy to miejsce godne polecenia. Wiem, że mój Synek jest w nim bezpieczny, ma doskonałą i fachową opiekę, wspaniałe Ciocie, które nie tylko uczą go zachowań społecznych, pokazują świat, ale otaczają troskliwością i dają poczucie bezpieczeństwa. Idąc do pracy wiem, że Borysek jest w dobrych rękach. Po raz pierwszy a byłam już w kilku żłobkach synek nie płacze gdy go zostawiam, wyciąga przy mnie rączki do Cioć, a gdy go odbieram nie chce iść do domu, tak doskonale się tam bawi. A kiedy jesteśmy razem i widzę, że sam myje rączki, siada na nocniku czego uczy go Ciocia Edytka, ubiera. nawet spodenki.

Dziękuję Ciociom za wspaniałą opiekę nad moim Synkiem, po raz pierwszy mogę spokojnie pracować.

Agnieszka Strzemiecka
Świetne miejsce
by Elżbieta
on September 26, 2014
wszystkim polecam ten klubik !!! Ukierunkowanie na dzieci a nie na kasę . Sympatyczne ciocie z masą pomysłów na zabawy dla dzieciaków ale i otwarte na sugestie rodziców .
Zagłosuj:
   Odsłon: 1185