Tanie Kalendarze trójdzielne Warszawa
Już jest nowa wyjątkowa oferta na kalendarze trójdzielne dla przedszkoli oraz firm. Na wszystkie zamówienia wystawiamy fakturę Vat. Oferta specjalna przy zamówieniu 100 sztuk kalendarzy standard lux (Główka wypukła, pełny nadruk, miejsce na reklamę pomiędzy kalendariami oraz stopce). tylko 8.90 netto za sztukę przy pakiecie 100 sztuk.
Wysoka jakość w niskiej cenie. Kalendarze trójdzielne w Warszawie można zamówić na stronie http://kalendarzena2017rok.pl/ . Dla wszystkich przedszkoli na pakiet 100 sztuk kalendarzy specjalny kod promocyjny. 
 
Drukujemy kalendarze trójdzielne już od 2013 roku. Zaufało nam ponad 200 firm i co roku wracają do Nas. Sprawdź naszą ofertę a przekonasz się o atrakcyjnej ofercie cenowej. Istnieje tańsza oferta? Zadzwoń do biura 665 745 900 może damy lepszą. Dzięki nastawieniu na produkcję tylko jednego typu kalendarzy możemy zaproponować wyjątkową cenę.
Ceny kalendarzy
10 szt. 168 PLN
20 szt. 294 PLN
50 szt. 594 PLN
!!!100 szt. 890 PLN!!!
 
 
 
 
Kalendarze Trójdzielne Warszawa Kalendarze jednodzielne Warszawa