faber-castell kredkiFaber-Castell to marka wielopokoleniowa, oparta na tradycji i przywiązaniu do wysokiej jakości. Jej historia sięga aż 1761 roku i wywodzi się z Niemczech, kiedy to w małym rodzinnym zakładzie rzemieślniczym powstały pierwsze ołówki. Dziś po ponad 250 latach działalności firmy, Faber-Castell to synonim bardzo dobrej jakości artykułów piśmienniczych, przeznaczonych dla bardzo wymagających artystów i hobbystów. W asortymencie Faber-Castell znajdują się kredki, ołówki, długopisy, pióra, farby, pisaki oraz inne artykuły artystyczne.
reflo cup baner1Kubeczek Reflo podbija serca dzieci i rodziców
 
Żłobek, czas posiłku, na stole talerze, sztućce i kubki dla maluszków. Większość dzieci albo dopiero uczy się samodzielnie jeść albo doskonali samodzielne jedzenie i picie. Jeśli chodzi o picie, „żłobkowe ciocie” mają najczęściej dwa wyjścia:
1- albo pozwolić pić z otwartego kubka i ze zgrozą patrzeć na porozlewane wszędzie napoje 
2- albo dać dzieciom kubki niekapki – a to niestety wiąże się z obawami rodziców, ponieważ od jakiegoś czasu specjaliści pracujący z dziećmi (logopedzi, pediatrzy, ortodonci) niekapkom mówią „nie“. Dlaczego? Czy dlatego, że bywają niehigieniczne i trudne w utrzymaniu czystości? Owszem, ta przesłanka również ma znaczenie. 
25 lat Danonków12 m2, czyli 18 stron do kolorowania to wyzwanie, z którym zmierzą się młodzi warszawiacy. W najbliższą sobotę, 4 czerwca w Miejskim Ogrodzie Zoologicznym  w Warszawie dzieci spróbują ustanowić nowy rekord na największą kolorowankę  na świecie. W próbie pobicia rekordu pomagać będzie aktorka – Aneta Zając. W tym dniu swoje 25 urodziny świętować będą Danonki i z tej okazji przygotowano dla uczestników również inne atrakcje m.in. konkurencje sportowe i konkursy z nagrodami. 4 czerwca w warszawskim ZOO punktualnie o 11.00 rozpocznie się próba pobicia Rekordu Guinnessa na największą kolorowankę na świecie. W ten niezwykły sposób Danonki będą świętowały swoje  25 urodziny. Każde dziecko, które weźmie udział w wydarzeniu otrzyma pamiątkowy medal i dyplom.
Kalendarze Trójdzielne Warszawa Kalendarze jednodzielne Warszawa