510-small pds 20180622 0320-edit 1Szukasz pomysłu, co można robić z maluchem podczas deszczowego dnia? Wcale nie trzeba zostawać w domu – sala zabaw dla dzieci to sprawdzony wybór!

Znany utwór śpiewany przez Kabaret Starszych Panów mówi: „W czasie deszczu dzieci się nudzą, to ogólnie znana rzecz. Choć mniej trudzą się i mniej brudzą się, ale strasznie nudzą się w deszcz.”

Deszczowa pogoda jednak wcale nie musi oznaczać nudy! Dzisiaj wyboru jest wiele ciekawych atrakcji dla najmłodszych, gdy pogoda nie sprzyja zabawom na zewnątrz. Sala zabaw dla dzieci może być wtedy strzałem w dziesiątkę!

Gdy chcesz zapewnić swojemu maluchowi dobrą zabawę, sala zabaw dla dzieci w Warszawie lub w innym mieście będzie świetnym wyborem. Oferty w swojej okolicy można sprawdzić nawet w tym momencie!

 

Sala zabaw dla dzieci – tutaj nuda nie istnieje!

Chyba każdy maluch lubi sale zabaw dla dzieci – to miejsca stworzone specjalnie z myślą o potrzebach najmłodszych, dlatego nie można nudzić się tam nawet przez chwilę!

Sale zabaw dla dzieci po brzegi wypełnione są różnymi atrakcjami, które nadają się zarówno dla kilkulatków, jak również dla nastolatków. Dzieci mogą przebywać wtedy także pod okiem opiekunów, którzy dbają o ich dobrą zabawę oraz o bezpieczeństwo. Rodzice mogą wtedy wypocząć lub załatwić swoje sprawy, na przykład iść na zakupy.

W salach zabaw na maluchy czekają takie atrakcje, jak:

  • trampoliny
  • zjeżdżalnie
  • baseny z piłeczkami i gąbkami
  • tory przeszkód
  • ścianki wspinaczkowe
  • labirynty
  • małpie gaje
  • karuzele
  • oraz wiele innych

Wobec tego każdy maluch odwiedzający salę zabaw może znaleźć dla siebie coś interesującego – tak nuda po prostu nie istnieje!

 

Jak wybrać dobrą salę zabaw dla dziecka?

Gdy wpiszemy do wyszukiwarki internetowej słowa takie jak „sala zabaw dla dzieci w Warszawie”, wtedy od razu możemy zauważyć, że do wyboru jest wile różnych miejsc dla najmłodszych. Na co warto się zdecydować?

Przede wszystkim wybierajmy sale zabaw posiadające pozytywne opinie – dzięki temu możemy mieć pewność, że maluch będzie bawił się świetnie, a także będzie bezpieczny.

Sami także możemy zwrócić uwagę na wyposażenie sali zabaw – powinno być bezpieczne dla najmłodszych, czyli nie powinno posiadać wystających, ostrych elementów, powinno być czyste.

Oczywiście, sala zabaw dla dzieci powinna być dostosowana także do wieku naszej pociechy. Wiele sal posiada wyznaczone strefy dla dzieci młodszych i starszych, dlatego każdy odwiedzający salę może znaleźć dla siebie odpowiednie atrakcje.

 

Ile kosztuje wizyta w sali zabaw dla dzieci?

Koszty związane z wizytą na sali zabaw dla dzieci wcale nie są bardzo wysokie, dlatego to rozrywka dostępna praktycznie dla każdego – bilety są tańsze niż do kina!

Jedna godzina zabawy w sali to 20-25 złotych. Wtedy, gdy wykupimy wstęp na 2-3 godziny, wtedy cena będzie wynosiła od 25 złotych do 45 złotych w zależności od wybranej sali zabaw.

Dostępne są również bilety grupowe – w przypadku większych grup ceny są niższe nawet o 25 procent. W niektórych salach można wykupić także karnety, które pozwalają na nieograniczone wejścia do sali zabaw dla dzieci w wyznaczonym okresie. Za karnet na 30 dni zapłacimy około 100 złotych.

Wobec tego sala zabaw dla dzieci wcale nie jest drogą rozrywką!

 

Airo – kosmiczna sala zabaw dla dzieci w Warszawie

Aby dzień był udany, sala zabaw dla dzieci powinna zaoferować nam nie różne atrakcje do wyboru. Na co warto się zdecydować?

Doskonałą propozycją dla dzieci, które uwielbiają kosmos, będzie kosmiczna sala zabaw dla dzieci w Warszawie Airo Space Kids, która znajduje się przy ulicy Łopuszańskiej. W sali Airo na młodych odkrywców kosmosu czeka mnóstwo atrakcji – to aż trzy piętra wypełnione po brzegi specjalnymi, bezpiecznymi dla dzieci sprzętami – trampoliny, zjeżdżalnie, tory przeszkód, labirynty, ścianki wspinaczkowe to jedynie parę z nich!

 W sali zabaw dla dzieci Airo można organizować również przyjęcia okolicznościowe, na przykład urodziny dla dzieci.

 Zatem wtedy, gdy szukasz dobrego pomysłu na deszczowy dzień, sala zabaw dla dzieci będzie doskonałym wyborem – tam nie można nudzić się nawet przez moment!

Kalendarze Trójdzielne Warszawa Kalendarze jednodzielne Warszawa