przyjecie-urodzinowe-godanpartyUrodziny dziecka są niesamowicie dużym i podniosłym wydarzeniem zarówno dla dziecka, jak również dla jego rodziców, którzy dwoją się i troją, by jak najlepiej udekorować przyjęcie. Zamierzasz wyprawić urodziny dla dziecka, a nie masz pomysłu, co powinnaś przygotować? Poznaj nasze pomysłu na przyjęcie z okazji urodzin dziecka!
 

Pirackie urodziny

Pirackie przyjęcie to niezapomniane wrażenia dla solenizanta i gości! Gwarantujemy, że to będzie doskonała rozrywka dla dzieci w każdym wieku. W zaproszeniach uprzedź gości, że mile widziane będą stroje pirata, ale na wszelki wypadek zaopatrz się np. w przepaski na oko czy chustki do zawiązania na głowę na wypadek, gdyby któryś z gości zapomniał o przebraniu. Do zabawy możecie wykorzystać tarczę z rzutkami, stworzyć za pomocą sznurka labirynt do pokonania oraz oczywiście mapę, dzięki której dzieci odszukają ukryty w domu skarb.

Zadbaj również o dekoracje urodzinowe w pirackim stylu! Mogą to być serwetki i talerzyki papierowe z piracką czaszką czy balony foliowe w kształcie statku piratów. Takie i inne dekoracje na urodziny pirackie znajdziesz w sklepie GoDan Party.

Superbohaterowie

Superbohaterowie to nieśmiertelny temat urodzinowy, który daje ogromne możliwości. Zazwyczaj takie urodziny nie koncentrują się na żadnym konkretnym wątku czy bohaterze, dzięki temu możesz wykorzystać wszystkie albo wybrane motywy bez przejmowania się istniejącymi bohaterami – ważne są supermoce, ratowanie świata i dobra zabawa. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy Twój syn jest fanem konkretnego bohatera - wtedy możesz skupić się tylko na motywach związanych właśnie z tym superbohaterem. Przykładowe zabawy dla małych gości:

 

  • podziel uczestników zabawy na dwie drużyny, które będą ze sobą konkurować w różnego typu zadaniach
  • zorganizuj wyzwania i rywalizację indywidualną: kto najdalej rzuci młotem albo skoczy, kto najszybciej biega, kto najlepiej trafia do celu
  • malowanie twarzy - jeśli masz chociaż niewielkie zdolności plastyczne możesz pomóc chłopcom stać się ulubionych bohaterem, dzięki farbom do malowania twarzy.

Wyjątkowy klimat przyjęcie podkreślą balony foliowe z postaciami z bajek!

Impreza w stylu Dzikiego Zachodu

Naszą ostatnią propozycją jest motyw, który można wykorzystać przy urodzinach indiańskich: kowboje i Dziki Zachód. Aby zaproszone na imprezę dzieciaki poczuły się jak na Dzikim Zachodzie, musisz zadbać o odpowiedni wystrój pomieszczenia. Przydadzą się kaktusy poustawiane w różnych częściach domu, westernowa girlanda urodzinowa czy talerzyki papierowe z gwiazdą szeryf. Dzięki nim, dom będzie wyglądał jak dzika preria. Do tego oczywiście balony urodzinowe i serpentyny. Nie może zabraknąć także podstawowych akcesoriów, takich jak rewolwery, kowbojskie kapelusze i chusty. Możesz również zdecydować się na piniatę urodzinową, czyli papierową zabawkę podwieszoną pod sufitem, w którą należy uderzyć kijem, aby wysypały się z niej cukierki. Wszystkie tego typu gadżety urodzinowe i stroje kowbojskie znajdziesz w naszym sklepie!


Pamiętaj o wcześniejszym rozdaniu zaproszeń urodzinowych. Pamiętaj aby każde imienne zaproszenie włożyć do koperty. Goście powinni je otrzymać najpóźniej na tydzień przed imprezą. Rodzice maluchów muszą mieć czas na zaplanowanie wizyty w naszym domu.

 

Kalendarze Trójdzielne Warszawa Kalendarze jednodzielne Warszawa