faber-castell kredkiFaber-Castell to marka wielopokoleniowa, oparta na tradycji i przywiązaniu do wysokiej jakości. Jej historia sięga aż 1761 roku i wywodzi się z Niemczech, kiedy to w małym rodzinnym zakładzie rzemieślniczym powstały pierwsze ołówki. Dziś po ponad 250 latach działalności firmy, Faber-Castell to synonim bardzo dobrej jakości artykułów piśmienniczych, przeznaczonych dla bardzo wymagających artystów i hobbystów. W asortymencie Faber-Castell znajdują się kredki, ołówki, długopisy, pióra, farby, pisaki oraz inne artykuły artystyczne.
 

Faber-Castell Polychromos

Na szczególną uwagę zasługują jednak kredki Polychromos, polecane przez wielu artystów. Ich głównym atutem jest wysoka pigmentacja, dzięki czemu prace tworzone przy ich użyciu są niezwykle barwne, a ich wykonanie przyjemne. Ich właściwości sprzyjają również bardzo dobremu blendowaniu się kolorów. Ich przenikanie następuje w bardzo płynny sposób, dając tym samym satysfakcjonujące efekty.

Kredki Polychromos z oferty Faber-Castell charakteryzują się wysoką jakością i starannością wykonania, co przekłada się bezpośrednio na ich dużą wytrzymałość i odporność na łamanie. Są także przyjazne dla środowiska i zdrowia. Aż 80% drewna wykorzystanego do produkcji kredek pochodzi z certyfikowanych plantacji i gospodarstw leśnych. Ponadto, w procesie produkcyjnym zostały wykorzystane specjalne lakiery na bazie wody bezpieczne dla zdrowia.

Artyści cenią markę Faber-Castell

Artyści cenią sobie produkty Faber-Castell ze względu na ich walory kolorystyczne, dużą różnorodność, wytrzymałość oraz bardzo dobre blendowanie. Kredki Faber-Castell są godne polecenia zarówno dla osób rozpoczynających swoją przygodę z rysowaniem, jak również dla osób zaawansowanych.

Kredki dostępne są w zestawach po 12, 24 lub 60 kolorów. Największy z zestawów Faber-Castel Polychromos zawiera aż 120 kolorowych kredek. Kredki dostępne są w metalowych opakowaniach oraz, w przypadku większych zestawów, również w drewnianych kasetach. Drewniane kasety Faber-Castell to idealne rozwiązanie na elegancki i bardzo użyteczny prezent dla artystycznej duszy.

Wszystkie te produkty dostępne są w sklepie internetowym www.pasazbiurowy.pl.

 

Kalendarze Trójdzielne Warszawa Kalendarze jednodzielne Warszawa