dubingZajęcia skierowane są dla dzieci przedszkolnych w wieku 2,5 - 6 lat. Ich celem jest pobudzić i rozwinąć wyobraźnie „małego człowieczka” , a zarazem kształtować jego artykulacje. Wszystkie zajęcia prowadzone są w formie zabawy.

„Zabawa w teatr”  kształtuje wrażliwość dziecka. Stwarza sytuację do rozwijania zdolności koncentracji, ćwiczeń pamięci, ćwiczeń oddechowych. Dzieci uczą się między innymi naśladować różne dźwięki i głosy (ludzi, postaci z bajek, zwierząt), wyrażają swoje emocje przy pomocy gestów, mimiki.

Zajęcia będą składały się z 3 części:

 

        Podczas pierwszej części będę prowadzić rozgrzewkę artykulacyjną. Poprzez zabawę „z językiem” dzieci poznają swoje możliwości głosowe, dykcyjne i oddechowe. Dowiadują się jak powinno się oddychać i jak mowić poprawnie.

 

Drugaczęść przeznaczona jest na zabawy dubbingowe. Nauka poprzez naśladowanie głosów z bajek, szukanie w sobie nowych dźwięków i robienie scenek na lalkach, zwierzątkach, pacynkach.

 

Trzecia część jest podsumowaniem tego co robiliśmy na zajęciach.  Dzieci uczestniczą w konkursie na najlepszy dany głos np. lew, kaczka, ciuchcia itd. Lub  (w zależności od chęci) wybrane dzieci wraz z prowadzącą robią przedstawienie dla pozostałych.

 

W zależności od zainteresowana oraz chęci dzieci, jest też możliwość wprowadzenia zajęć aktorskich, na których dzieci wcielałyby się w różne postaci i odgrywały między sobą scenki.  W razie współpracy przez dłuższy czas, jest tez możliwość przygotowania przedstawienia, poprzedzonego kilkoma zajęciami.


 

CZAS ZAJĘĆ: 45-60min

KOSZT: 200-300 zł (w zależności od odległości).

KONTAKT: telefon:   667-100-471

                      mail:      Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Obecnie współpracuję na umowe o dzieło.


 

Nazywam się Karolina Kalina - Bulcewicz.

Jestem z wykształcenia aktorką. Mam doświadczenie teatralne jak i filmowe. Grałam m.in.: Na dobre i na złe, Przyjaciólki, Szpilki na Giewoncie, M jak Miłość, Plebania, Siostry, itd.

 Od wielu lat pracuję również głosowo, użyczając go w wielu bajkach (m.in. Pamiętnik Florki, Zagadkowy pociag, Monster High itp.), programach dla dzieci (np.Akadmia Aquafresh na Polsat JimJam), reklamach czy grach. 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Kalendarze Trójdzielne Warszawa Kalendarze jednodzielne Warszawa