dubingZajęcia skierowane są dla dzieci przedszkolnych w wieku 2,5 - 6 lat. Ich celem jest pobudzić i rozwinąć wyobraźnie „małego człowieczka” , a zarazem kształtować jego artykulacje. Wszystkie zajęcia prowadzone są w formie zabawy.

„Zabawa w teatr”  kształtuje wrażliwość dziecka. Stwarza sytuację do rozwijania zdolności koncentracji, ćwiczeń pamięci, ćwiczeń oddechowych. Dzieci uczą się między innymi naśladować różne dźwięki i głosy (ludzi, postaci z bajek, zwierząt), wyrażają swoje emocje przy pomocy gestów, mimiki.

Zajęcia będą składały się z 3 części:

Podczas pierwszej części będę prowadzić rozgrzewkę artykulacyjną. Poprzez zabawę „z językiem” dzieci poznają swoje możliwości głosowe, dykcyjne i oddechowe. Dowiadują się jak powinno się oddychać i jak mowić poprawnie.

Drugaczęść przeznaczona jest na zabawy dubbingowe. Nauka poprzez naśladowanie głosów z bajek, szukanie w sobie nowych dźwięków i robienie scenek na lalkach, zwierzątkach, pacynkach.

Trzecia część jest podsumowaniem tego co robiliśmy na zajęciach.  Dzieci uczestniczą w konkursie na najlepszy dany głos np. lew, kaczka, ciuchcia itd. Lub  (w zależności od chęci) wybrane dzieci wraz z prowadzącą robią przedstawienie dla pozostałych.

W zależności od zainteresowana oraz chęci dzieci, jest też możliwość wprowadzenia zajęć aktorskich, na których dzieci wcielałyby się w różne postaci i odgrywały między sobą scenki.  W razie współpracy przez dłuższy czas, jest tez możliwość przygotowania przedstawienia, poprzedzonego kilkoma zajęciami.

CZAS ZAJĘĆ: 45-60min

KOSZT: 200-300 zł (w zależności od odległości).

KONTAKT: telefon:   667-100-471

Obecnie współpracuję na umowe o dzieło.

Nazywam się Karolina Kalina - Bulcewicz.

Jestem z wykształcenia aktorką. Mam doświadczenie teatralne jak i filmowe. Grałam m.in.: Na dobre i na złe, Przyjaciólki, Szpilki na Giewoncie, M jak Miłość, Plebania, Siostry, itd.

Od wielu lat pracuję również głosowo, użyczając go w wielu bajkach (m.in. Pamiętnik Florki, Zagadkowy pociag, Monster High itp.), programach dla dzieci (np.Akadmia Aquafresh na Polsat JimJam), reklamach czy grach.